English English Polski Polski
Katedra Biochemii
   
 
Pracownicy i Doktoranci

 

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 

Wydział Rolnictwa i Biologii

Katedra Biochemii

02-776 Warszawa, ul. Nowoursynowska 159, budynek 37

tel. 22 59 32561, fax 22 59 32562

e-mail: kbioch@sggw.pl

 

 

 

Kierownik:

                                               

 nr       pokoju

dr inż. Sławomir Orzechowski

adiunkt                                     22 59 32560

e-mail: slawomir_orzechowski@sggw.pl

P/12B

nauczyciele akademiccy:

 

 

prof. dr hab. Wiesław Bielawski

REKTOR  SGGW

Sekretariat Rektora                   22 59 31010 (58)

e-mail: rektor@sggw.pl

e-mail: wieslaw_bielawski@sggw.pl

 

 

Rektorat

dr hab. Urszula Jankiewicz

adiunkt                                     22 59 32558

e-mail: urszula_jankiewicz@sggw.pl

P/138

 

dr Justyna Fidler

 

adiunkt                                    22 59 32574

e-mail: justyna_fidler@sggw.pl

P/128

dr Marta Gietler

 

adiunkt                                    22 59 32574

e-mail: marta_gietler@sggw.pl

P/128

dr inż. Agnieszka Grabowska

 

adiunkt                                     22 59 32577

e-mail: agnieszka_grabowska@sggw.pl

 

P/133

dr Joanna Jasnos

 adiunkt                                     22 59 325 59

 e-mail: joanna_jasnos@sggw.pl

P/138

dr Mateusz Labudda

 

adiunkt                                    22 59 32570

e-mail: mateusz_labudda@sggw.pl

P/120

dr inż. Małgorzata Nykiel

adiunkt                                     22 59 32575

e-mail: malgorzata_nykiel@sggw.pl

 

P/129

dr inż. Beata Prabucka

adiunkt                                     22 59 32576

e-mail: beata_prabucka@sggw.pl

 

P/132

dr Anna Rybarczyk-Płońska

adiunkt                                     22 59 32576

e-mail: anna_rybarczyk_plonska@sggw.pl

 

P/132

dr Joanna Szewińska

 

mgr Weronika Świtlik

adiunkt                                     22 59 32570

e-mail:joanna_szewinska@sggw.pl

 

asystent                                     22 59 32558

e-mail:weronika_switlik@sggw.pl

P/120

 

 

 

 P/138

dr Zbigniew Wyżewski

adiunkt                                   22 59 32558     

e-mail: zbigniew_wyzewski@sggw.pl

P/138

dr Edyta Zdunek-Zastocka

adiunkt                                     22 59 32577          

e-mail: edyta_zdunek_zastocka@sggw.pl

P/133

 

Pracownicy naukowo-techniczni i inni:

 

 

 

mgr inż. Agnieszka Koch

  st. specjalista adm.                    22 59 32561

  e-mail: agnieszka_koch@sggw.pl

 

P/12A

mgr Agnieszka Gałązka

st. specjalista n-t                22 59 32572 (67)

e-mail: agnieszka_galazka@sggw.pl

 

P/122

mgr inż. Dorota Marecka

st. specjalista n-t                22 59 32572 (67)

e-mail: dorota_marecka@sggw.pl

 

P/122

mgr inż. Beata Michniewska

st. specjalista n-t                22 59 32572 (67)

e-mail: beata_michniewska@sggw.pl

 

P/122

    

Emerytowani pracownicy Katedry Biochemii:

dr Katarzyna Bartoszewicz

dr hab. Maria Toczko

dr Janina Droese

dr Janina Andrzejczuk-Hybel

dr Stanisław Niziołek

dr inż. Jerzy Rogoziński

prof. dr hab. Barbara Zagdańska

dr Joanna Kwinta

dr hab. Jolanta Dzik
 

Doktoranci: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 


 



 
Top! Top!
cookies